اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

اسکن سه بعدی فقط در 4دقیقه شما را به یک شخصیت بازی تبدیل می کند...
9 دی 1397, 14:02 1 803


 1. چهار دقیقه تا تبدیل نماد انسان به بازی: این مطالعه از دانشگاه جنوبی کالیفرنیا با استفاده از 3D اسکن برای به سادگی تبدیل شدن شما به یک شخصیت بازی انجام شده است...
 2. محققان دانشگاه کالیفرنیای جنوبی برنامه ای را ایجاد کرده اند که در چهار دقیقه شما را به نمادی واقعی و متحرک تبدیل می کند.

 3. به طوری که فکر کنید که یک علامت کاملا اسکن شده است که به حساب بازی شما مرتبط است (به عنوان مثال در Steam، Microsoft Gamertag، Nintendo Mii و غیره).و این می تواند در هر بازی که از ویژگی های سه بعدی پشتیبانی می کند در دسترس باشد. شما حتی می توانید مجسمه ی خود را چاپ کنید و به خانه خود ارسال کنید.

 4. تیم تحقیقاتی رهبری گروه تحقیقاتی انیمیشن سازی و شبیه سازی کاراکتر در USC، Ari Shapiro، یک فرایند 3 مرحله ای برای تبدیل فرد به یک نماد بازی در حال حرکت ایجاد کرده است. که در سه مرحله کار می کند: اسکن 3D، تبدیل اسکن به شخصیت و انیمیشن.

 5. ایجاد یک تصویر سه بعدی نسبتا آسان است. اما حرکت های مد نظر شما چیست؟ آواتار های ایجاد شده قادر به فرمان، دستکاری اشیاء، همگام سازی لب، و همچنین رفتار غیر کلامی مانند نوشتن و حرکات دست هستند. اما آنها لزوما کامل نیستند - و این همان چیزی است که شاپیرو روی آن کار می کند. او می گوید: هنگامی که تصویر سه بعدی را دیدم، آنها می گویند خوب شبیه سازی شده، اما به نظر من مثل من نیست، چون مثل من عمل نمی کند.

 6. نظر شاپیرو در مورد برنامه بسیار مثبت است: تیم می بیند که این آواتار ها یک سطح جدیدی از تعامل برای بازیگران و شبیه سازها هستند. با این حال، آنها به این فرض اشاره می کنند که چنین تصاویری در بازی هایی که شامل خشونت هستند استفاده نمی شود، زیرا بازیکنان نمی خواهند خود را مجروح و یا در حال مرگ ببینند. احتمالا این تیم متوجه نمی شود که این دقیقا همان چیزی است که بسیاری از بازیگران می خواهند.
 7.  
  مراحل ساخت شخصیت سه بعدی واقعی شما:
   
  1. اسکن سه بعدی با استفاده از هر نوع تکنولوژی اسکن - از جمله Microsoft Kinect یا Intel RealSense انجام می شود.
  2. نرم افزار جعل خودکار این داده های اسکن 3D را به یک شخصیت تبدیل می کند. همچنین به کاربران اجازه می دهند شخصیت را از لحاظ وزن، ارتفاع و پارامترهای مشابه تغییر شکل دهند.
  3. شاپیرو، این پلنت فرم را با اندرو فنگ در گروه انیمیشن و شبیه سازی شخصیت (CAS) در موسسه فن آوری های خلاق (ICT) توسعه داد. این برنامه ای است که نماد سه بعدی فریز شده را به چالش می کشد تا حرکت کند، پرش کند و لبخند بزند...